Pneuservis Frýdek-Místek

Jezdit autem bezpečně znamená, jezdit na kvalitních pneumatikách. Nejlépe na pneumatikách, které odpovídají ročnímu období. Pneuservisy nabízejí nejen výběr pneumatik a jejich výměnu, ale i další služby.

Testy jasně ukazují, že kvalitní pneumatiky jsou základem pro bezpečnou jízdu, bezpečnost řidiče, cestujících i okolí. Dnes platí zákon, který říká, kdy a v jakém období používat jaké pneumatiky. Je samozřejmě možné, jezdit na celoročních pneumatikách. Testy však ukazují toto řešení jako nevhodné a za určitých podmínek i nebezpečné. Z ekonomického i bezpečnostního hlediska se vyplatí používat zimní i letní pneumatiky. Moderní pneuservisy nabízejí široké služby, které tuto volbu podporují.

Pneuservis Frýdek-Místek

Moderní služby pneuservisu jsou na vysoké úrovni. Najdete zde velmi širokou nabídku nových i použitých pneumatik pro všechna možná auta a samozřejmě doplňků. Vybere si opravdu každý. A pokud by náhodou některý typ pneumatik chyběl, tak je klientovi hned doobjednají. Pneuservis nabízí základní služby, jako je výměna pneumatik, což zahrnuje demontáž, montáž a vyvažování pneumatiky. Je možné přiobjednat i geometrii kol, která zajistí, že se pneumatiky nebudou sjíždět. K dalším službám patří opravy poškozených hliníkových disků, renovace hliníkových kol, čištění a konzervace dosedací plochy nábojů kol, opravy pneumatik a duší, mytí pneumatik včetně disků, huštění pneumatik a dotažení kol momentovým klíčem na předepsanou hodnotu. V pneuservisu se nemusíte starat, kam se starými pneumatikami. Zajišťují ekologickou likvidaci opotřebených pneumatik. Pro každého, kdo má problém s uskladněním sezonních pneumatik je tu služba úschova pneumatik zákazníkům. Je to velmi výhodná služba. Její zásluhou se stáváte stálými klienty pneuservisu, a o pneumatiky je vždy pečlivě postaráno. Na jedněch jezdíte a ty, které nepotřebujete, jsou po umytí a potřebné údržbě uskladněny až do další sezónní výměny pneumatik.

Jak na výměnu pneumatik?

Nejlépe je, pokud si pneumatiky necháte vyměnit v pneuservisu. Někdo si myslí, že pokud nemění jen pneumatiky, ale celá kola, pak pneuservis nepotřebuje. Může to tak být, ale většinou to tak není. I při výměně celých kol je vhodné zajet do pneuservisu. Zde vám kola prohlédnou, vyváží a v případě, že je to potřeba, tak provedou i geometrii kol. Ta zajistí, že se kola nebudou sjíždět, ale i to, že se automobil bude držet na cestě, a nebude nikam uhýbat. To je důležité zejména při brždění. Jde tedy i o kvalitu a bezpečnost jízdy. Samotná** výměna kol** netrvá nijak dlouho. Navíc je možné se objednat předem na určitou hodinu. A než kola pracovníci pneuservisu vymění, můžete si zpříjemnit čekání šálkem kávy.

Kdy přezouvat pneumatiky?

Dobu používání zimních a letních pneumatik udává zákon. Říká, že v období od 1. listopadu do 31. března mají všechna motorová vozidla užívající pozemní komunikace, silnice všech tříd, povinnost mít na vozidle zimní pneumatiky. Obecně to však vyplývá i z opotřebení pneumatik a jejich chování při jízdě a brždění. Klesne-li teplota v okamžiku, kdy ráno vyjíždíte k sedmi stupňům nad nulou, pak je čas vyměnit letní pneumatiky za zimní. A to i přesto, že odpoledne může být tepleji. Teplota je totiž hlavním ukazatelem opotřebení pneumatik. Zimní pneumatika na chladnějším povrchu má lepší přilnavost, větší stabilitu i kratší brzdnou dráhu. Pro letní pneumatiku totéž platí při teplotách nad deset stupňů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4537 (magazinfrydekmistek.cz#14)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat