Liposukce Frýdek-Místek

Liposukce je zákrok, který má za úkol odstranit zvolenou technologií tuk z těla klienta. Tím klient zhubne, jeho tělo se začne formovat, a on sám se začne cítit lépe. Důležité je najít správnou kliniku.

Snad každý chtěl někdy zhubnout. Ovšem jsou lidé, kterým diety nepomáhají, nebo jim nevěří, anebo chtějí své tělo formovat jinou metodou. Ti mohou využít liposukci.

Pro koho je liposukce vhodná?

Především pro každého, kdo má tukové zásoby na problémových partiích. Tedy v oblastech břicha, boků, hýždí, stehen, kolen, horních partií paží, brady, tváří a krku. Tyto partie patří mezi problematické, poněvadž je možné je jen těžce modelovat cvičením. Kdežto liposukce to zvládá velmi dobře.

Pro koho liposukce není vhodná?

Liposukce neumí řešit celkovou velkou nadváhu a již vůbec ne obezitu. Je však možné, pokud dotyčný zhubne, použít ji k formování postavy. Je třeba však vše prokonzultovat s odborníkem. I liposukce je zásah do těla.

Liposukce Frýdek-Místek

Liposukce se provádí na klinikách estetické chirurgie. Ačkoli jde o bezpečnou metodu, je nutné, aby klient dbal všech pokynů lékaře a uvedl všechny potřebné informace o svém zdravotním stavu. Liposukci provádí** zkušený operatér**. Operační zákrok se provádí pod narkózou. Komplikace bývají minimální a výsledek uspokojivý. Problémem může být zákrok na více oblastech najednou. Pokud však klient spolupracuje s lékařem, pak bývá s konečným výsledkem velmi spokojen.

Za jak dlouho se projeví výsledek liposukce?

První, i když jen málo znatelný výsledek liposukce, je vidět vlastně ihned. Po týdnu již vidíte znatelné rozdíly tvaru těla. A po čtyřech až šesti týdnech bude tvar těla mnohem lepší. To je totiž okamžik, kdy opadávají otoky, a tělo se začíná formovat. Celkově je toto období radostnější, poněvadž se mění velikost oblečení. Většina oblečení je klientovi větší. A zároveň se klient začíná cítit mnohem lépe. Konečný výsledek zákroku liposukce je vidět v období od tří do šesti měsíců po zákroku. Pro nejlepší výsledek je nutné provádět doporučená cvičení, upravit jídelníček i životní styl a až do úplného vymizení modřin po zákroku se vyhýbat slunění.

Je výsledek liposukce trvalý?

Ano, může být. Změna tvaru postavy může být opravdu trvalá. Nezáleží to však na operatérovi, ani na lékaři, ale jen a jen na klientovi. O trvalosti liposukce rozhoduje totiž jeho chování a stravování. Základem života po liposukci je změna životního stylu, úprava stravování, dodržování předepsaných cviků a odbourání starých škodlivých návyků. Je třeba si uvědomit, že liposukce je jen startovní čárou do nového života. O jeho dalším průběhu již rozhoduje klient sám.

Cena liposukce

Vzhledem k tomu, že liposukce je estetický zákrok, nehradí ho žádná pojišťovna, ale hradí si ho sám klient. Nedostane tedy ani na dobu zákroku potvrzení o pracovní neschopnosti. Musí si vzít dovolenou. Tu je vhodné naplánovat nejen na samotnou dobu zákroku, ale i na období rekonvalescence.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4541 (magazinfrydekmistek.cz#23)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat