Výživový poradce Frýdek-Místek

Máte-li problémy s přibývající váhou, nebo nevíte, jak se správně stravovat, pak nepátrejte světem osvědčených diet, ale najděte si svého výživového poradce. Upravit váhu a zažívání je možné i přirozeně a bez zdravotních rizik.

Moderní doba přeje nadměrné konzumaci pochutin, což vede k přibývání na váze a k dalším často zdravotním problémům. Mnoho lidí se pak pokouší napravit svou postavu i životní styl řadou diet. Většinou zkouší jednu za druhou. To má však za následek pouze další řadu problémů. Často se dostanou do nikdy nekončícího kolotoče a neumí z něho ven. Cestu jim může pomoci najít výživový poradce.

Výživový poradce Frýdek-Místek

Výživový poradce, jinak také dietolog, nebo i osobní kouč v oblasti zdraví a wellness je odborníkem na výživu. Ne na nějaké diety, od kterých se většinou distancuje, ale na zavedení zdravého stravování a zdravého životního stylu. Svým klientům pomáhá zavést nové stravovací návyky a to po stránce nutriční, praktické i technické. Učí je stravovat se zdravě, a tím i zdravě zhubnout. Vysvětluje svým klientům, že zhubnout a změnit postavu i styl života a způsob stravování nelze za jeden den. Že však je možné dosáhnout vysněného cíle s pomocí podpory odborníka a s vědomím, že čas nehraje roli, ale cíl je v dohlednu. Výživový poradce je pro své klienty rádce, podpora, pomoc, i ten, kdo přísně dbá na dodržení cesty k vytyčenému cíli.

Jak pracuje výživový poradce?

Výživový poradce nevidí člověka jen jako toho, kdo chce zhubnout, anebo naopak přibrat. Vidí ho jako celek, tedy člověka, který stojí na startovní čáře a chystá se na běh na dlouhou trať, ovšem s trvalým výsledkem dosaženého cíle. Výživový poradce také ví, že změna životního stylu není lehká. Proto se snaží své klienty maximálně chválit a motivovat. Tak jdou krůček po krůčku a trvale mění svůj život k lepšímu.

Výživový poradce a klient

Výživový poradce začíná s každým klientem obsáhlým pohovorem, který končí měřením a vážením. Na základě všech informací začne s připravováním cesty klienta k dosažení jeho cíle. Cesta se skládá z úpravy tří oblastí. A to oblasti zdraví, sportovních aktivit a wellness. V oblasti zdraví připraví optimální jídelníček pro správné stravování, kde nechybí ani vitamíny, minerály a další látky. Právě tyto látky totiž chybí téměř ve všech dietách. Proto mají některé diety tak neblahé důsledky. Vyvážená strava však naopak tělu dodá to, co je třeba a tím se upraví zažívání, zdravotní problémy i váha. Někdy jde však o záležitost dlouhodobou. Ovšem s trvalým výsledkem. V oblasti sportovních aktivit najde takovou, která bude pro klienta vhodná a zajistí mu dostatečný pohyb. A poslední oblast – wellness, je důležitá pro účinnou relaxaci. Ne však pro relaxaci u televize s pytlíkem brambůrek. Jde o to, aby klient odpočíval aktivně a správně relaxoval.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4540 (magazinfrydekmistek.cz#22)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat