Zastřešení bazénů Frýdek-Místek

Proč se rozhodnout pro zastřešení bazénu? Kvůli několika výhodám a to bezpečnost, ekologická ohřívání vody, zabraňování vstupu nečistot a samozřejmě prodloužení koupací sezóny.

Většina majitelů bazénů se v současné době rozhoduje také pro jejich zastřešení. A to kvůli několika výhodám. Tak za prvé se zastřešením výrazně prodlouží koupací sezónu od jara do podzimu. Dále jsou zde výrazné úspory. Pomocí zastřešení můžete jednoduše zadržovat teplo vytvořené slunečním zářením nebo ohřevem vody. Zastřešení tak zabraňuje teplým ztrátám. Získáte takto bezplatné a navíc ekologické ohřívání vody. Díky zastřešení budete moci omezit přidávání chemických přípravků. Zvýšíte takto kvalitu vody a omezíte množství chemikálií po úpravu vody. Zastřešení vytvoří stálou teplotu bazénové vody a sníží se tak ztráty vody, které by vznikly odpařováním. Zastřešení má také funkci bezpečnostní. Zastřešení bazénu velice efektivně zabraňuje pádu dětí či domácích mazlíčků do vody.

Pojďme se nyní podívat, jaké jsou typy zastřešení bazénů.

Přenosné zastřešení bazénů

Při výběru zastřešení vašeho bazénu se můžete rozhodnout pro přenosné zastřešení. Tento typ zastřešení je možné využít pro bazény stojící na povrchu i po částečně zapuštěné bazény. Výhodou tohoto typu zastřešení je jeho mobilita. Přenosné zastřešení se může využít také k příjemnému posezení a dalším příležitostem. Přenosné zastřešení bazénu je také tou levnější variantou. Přenosné zastřešení si můžete pořídit v různých tvarech, v nabídce jsou např. zastřešení kruhová nebo oválná. Zastřešení se prodávají v různých velikostech.

Posuvné zastřešení

Dalším typem zastřešení je posuvné. Zde máte také na výběr z několika druhů.

Za prvé se jedná o zastřešení bezkolejnicové. Bezkolejnicové zastřešení je diskrétní, estetické a začlení se do okolní krajiny a architektury.

Dále se můžete rozhodnout pro jednokolejnicové zastřešení vašeho bazénu. Tento typ zastřešení je nenápadný a hodí se pro menší zahrady. Tento typ zastřešení má jednoduchý design a ochrání váš bazén před nepříznivými vlivy počasí.

Dvoukolejnicové zastřešení bazénu je výhodné pro svou snadnou manipulaci. Zastřešení je vedeno ve dvou kolejnicích. Díky robustnější konstrukci se tak hodí do oblastí s větší povětrností a extrémnějším počasím. Tento typ zastřešení se vyrábí také v podchozím provedení. Tento typ provedení však vyžaduje více prostoru okolo bazénu. Výhodou tohoto typu zastřešení je, že se i v chladnějším počasí můžete schovat v teple. Majitelé bazénu se často rozhodují pro dvoukolejnicové zastřešení bazénu. Podle velikosti a tvaru bazénu se pak můžete rozhodnout pro zastřešení. Kromě tvaru a typu zastřešení vás při výběru zajisté ovlivní cena.

V případě, že má váš bazén atypický tvar, můžete se rozhodnout pro atypické zastřešení bazénu. Atypická zastřešení se navrhují přesně podle přání zákazníka. Atypická zastřešení řeší např. problém nedostatku místa okolo bazénu. Tato zastřešení se mohou také využít v případě zvýšeného okraje bazénu.

Vyberte si zastřešení přesně podle vašich představ a požadavků.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4544 (magazinfrydekmistek.cz#4)


Přidat komentář