Kurzy angličtiny Frýdek – Místek

Většina zaměstnavatelů požaduje od svých zaměstnanců aktivní znalost cizího jazyka. Jak vybrat ideální jazykový kurz v případě, že se chceme zdokonalit v cizím jazyce? Podle čeho se řídit při výběru?

V současné době je znalost cizího jazyka nutností a samozřejmostí v požadavcích na zaměstnance. A tak existuje i velké množství kurzů cizích jazyků – např. angličtiny. Jak ale vybrat takový kurz angličtiny, který pro vás bude skutečným přínosem? Pojďme se podívat podle čeho vybírat kurzy angličtiny.

Jak vybrat kurz angličtiny

Před tím než se rozhodnete pro zakoupení kurzu angličtiny, se snažte zjistit si o něm co nejvíce. Zajímejte se např. o to, kolik bude ve skupině lidí. Samozřejmě, že čím méně lidí ve skupině je, tím je to výhodnější pro vás. Dále se zajímejte o to, jaké učební materiály se v kurzu používají a kdo kurz vede. Zjistěte si také, jaké pomůcky vyučující používá (audio technika, video technika atd.). Lektor je samozřejmě nejdůležitějším prvkem kurzu. Zjistěte si vzdělání vašich lektorů, praxi atd.

Reference kurzu angličtiny

Vybírejte kurz podle referencí vašich známých, či referencích na internetu. V případě, že chcete test ukončit zkouškou, zjistěte, jaká byla úspěšnost u dalších studentů. Výsledky jednotlivých studentů říkají také něco o kvalitě školy.

Jak vybrat vhodnou úroveň kurzu

Většina kurzů začíná rozřazovacím testem, podle kterého vás zařadí do správné skupiny. Většina skupin se rozděluje podle následujících stupňů.

První skupinou jsou začátečníci I (Pre – Elementary), dále začátečníci II (Elementary), mírně pokročilý (Pre-Intermediate), středně pokročilí (Intermediate), pokročilí (Upper Intermediate), značně pokročilí (Advanced). Pro výběr optimální skupiny je skutečně nejlepší test.

Další rady pro výběr kurzu angličtiny

Dále je také vhodné navštívit vzorové hodiny výuky. Není lepší možnost, jak si udělat obrázek o kurzu angličtiny. Zjistíte tak, zda vám vyhovuje způsob výuky, učitel atd.

Snažte se raději vyhnout kurzům, které nabízejí velmi rychlé naučení se jazyku bez námahy. Každý jazyk je potřeba pečlivě studovat a zázračné metody, jak se naučit cizí jazyk neexistují.

Při výběru toho nejlepšího kurzu angličtiny právě pro vás nehleďte pouze na cenu. V případě, že je kurz až podezřele levný, může být někde problém. Po absolvování kurzu byste měli obdržet certifikát o jeho absolvování. Certifikát poté můžete předložit při hledání zaměstnání a podobně.

Jaké jsou výhody jazykových kurzů v zahraničí

Kromě klasických individuálních či skupinových kurzů angličtiny se také můžete rozhodnout pro jazykový pobyt v zahraničí. Samozřejmě, že nejlepším způsobem, jak se naučit jazyk, je pobývat v zahraničí. Ale pozor, nesměřujte výuku jazyku na zahraničním kurzu pouze do samotných výukových hodin. Snažte se chodit mezi lidmi a komunikovat jazykem, který se učíte. Snažte se číst knihy v cizím jazyce, dívat se na filmy, snažte se jazyku co nejvíce naposlouchat. A na závěr snad jen říct „kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem“.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4548 (magazinfrydekmistek.cz#5)


Přidat komentář