Finanční poradce Frýdek-Místek

Jste tím, kdo ve Vaší domácnosti rozhoduje o financích? Česká Vás důležité finanční rozhodnutí? Nechcete nic podcenit anebo litovat svého rozhodnutí? Pak se obraťte na nezávislého finančního poradce.

Peníze by se nikdy neměly stát tím nejdůležitějším v našem životě. Na druhou stranu bez peněz je život také těžký a proto je dobré dbát na finanční zabezpečení sebe a své rodiny. Pakliže hledáte vhodný finanční nebo pojišťovací produkt, ať už se jedná o úvěr, hypotéku, pojištění, spoření nebo investice, není dobré nic ponechávat náhodě, anebo jednat zbrkle a bez uvážení. Pro opravdovou pomoc a správné rozhodnutí kontaktujte nezávislého finančního poradce.

Nezávislý finanční poradce

Finanční poradce je člověk, pro něhož jsou finance a vše okolo nich denním chlebem. Finanční poradce dokáže provést analýzu Vašich financí a navrhnout to správné řešení. Z dostupných finančních produktů pro Vás vybere ten, který nejlépe vystihuje Vaše potřeby a možnosti.

A proč nezávislého finančního poradce? Protože jedině takový finanční poradce, který není zaměstnancem konkrétní banky nebo pojišťovny, pro Vás porovná všechny nabízené produkty a ne pouze ty, které má ve své nabídce jeho zaměstnavatel.

Hypotéky a úvěry

Chcete realizovat své sny, ale překážkou je Vám nedostatek financí? Jednou z nejoblíbenějších možností je hypotéka, díky níž můžete financovat vlastní bydlení. Hypotéky určené pro bydlení, tzv. účelové hypotéky, jsou díky příznivým úrokovým sazbám poměrně výhodnou cestou, jak si pořídit vlastní byt či dům, anebo dům postavit, případně se dají peníze využít také na rekonstrukci bydlení. A po ukončení doby fixace hypotéky je možné změnit poskytovatele hypotéky, anebo požádat o výhodnější úroky vlastní banku a tak získat ještě výhodnější úvěr.

Přesto je nutné podotknout, že každá půjčka s sebou nese riziko neschopnosti splácet, což může v případě hypotéky vést až k zabavení nemovitosti, kterou se za hypotéku vždy bezpodmínečně ručí. Proto je dobré být při uvažování o hypotéce dostatečně střízlivý a zhodnotit svou finanční situaci objektivně.

Spoření a investice

Pokud Vám hypotéka nevyšla anebo Vám stačí i menší sumy, můžete namísto ní zvolit úvěr ze stavebního spoření, které nabízí obdobně výhodné podmínky, ale nižší výši úvěru. Stavební spoření je třeba spořit minimálně celých 6 let, ale pro získání úvěru ze stavebního spoření stačí i kratší doba spoření a zbytek spořící doby dodržet během úvěru. Výhodou je každoroční státní příspěvek a také úročení naspořené částky bankou.

Pakliže žádné půjčky nepotřebujete, ale naopak hledáte možnosti spoření nebo investování, je stavební spoření taktéž zajímavou možností, ovšem šestiletá doba spoření může pro někoho omezující. Alternativou mohou proto být spořící účty, ze kterých lze peníze vybrat kdykoliv, avšak je třeba počítat s o něco nižším úrokem.

A pokud chcete investovat mimo bankovní sféru, možností je spousty, třeba nemovitosti, starožitnosti a umění, sběratelství (numismatika, filatelie, …) drahé kovy nebo akcie aj.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4553 (magazinfrydekmistek.cz#21)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat