Relaxační masáže Frýdek – Místek

Existuje řada způsobů, jak se zbavit stresu a napětí. Jedním z nich jsou také relaxační masáže. Masáže mají pozitivní vliv na zdraví fyzické i psychické. Poznejte účinky relaxačních masáží na vlastní kůži.

Hledáte-li způsob, jak účinně relaxovat a zároveň udělat něco prospěšného pro vaše tělo, začněte chodit na pravidelné masáže. Relaxační masáže vám pomohou zbavit se stresu, posílit imunitní systém a pomoci tělu od bolesti. Lidstvo chápe pozitivní účinky masáží již po dlouhou dobu. Každý z nás má přirozený reflex dotýkat se bolavých míst a právě na tomto principu jsou založeny masáže. Účinky masáží pozorujme nejdříve na naši kůži. Díky masáži dochází k podpoře lymfatického systému. Lymfatický systém má v našem těle na starosti boj se škodlivými látkami. Masáž nám pomůže ulevit od bolesti svalů, zlepší naši fyzickou a duševní kondici, pomáhá odstranit somatické problémy a stres. Účinky masáží pocítíte při jejím pravidelném provádění. Vybrat si dnes můžete skutečně z velkého množství masáží. Rozhodnout se můžete např. pro klasickou sportovní masáž, relaxační masáž, indickou masáž hlavy, masáž LOMI LOMI nebo Bowenovu masáž. Také ve Frýdku – Místku můžete navštívit masážní salóny, které nabízejí různé druhy masáží.

Relaxační masáže

Relaxační masáž je založena na hřejivých dotecích lidské ruky, které pomáhají uvolnit stres a napětí. Masírováním dochází k uvolnění svalového napětí a odtoku nahromaděné tkáňové tekutiny. Pomocí relaxační masáže může dojít k zmenšení menších otoků těla. Po masáži se pokožka stává vláčnější, dochází k uvolnění napětí a stresu. Díky tomuto dochází také k uvolnění napětí ve vnitřních orgánech. Klasické relaxační masáže jsou prováděné v klidném a tichém prostředí. Před relaxační masáží je vždy dobré říct masérovi, co přesně nás trápí a co chceme. Sami si řekněte, která část těla vás nejvíce bolí, na co chcete, aby se masér zaměřil a jak dlouho má určitou tělesnou partii masírovat. Dále se domluvte, zda chcete při masáži hudbu nebo úplné ticho.

Jaké jsou relaxační účinky masáží

Shrňme si ještě jednou, jak působí relaxační masáž na naše tělo. Masáž nám může pomoci při odbourání stresu, úzkosti, migrény a nespavosti. Mnoho lidí vyhledává masáže kvůli jejich pozitivnímu účinku na bolesti krční páteře a bolesti ramen. Masáže také pomáhají těm, které trápí bolesti zad (především střední část zad). Masáže vám také mohou pomoci od bolesti loketního kloubu a ischiasu. Pozitivní účinek masáží poznáte také na uvolnění stehenních svalů, dále se zbavíte bolestí kloubů a pohybového aparátu. Masáž pomůže od bolesti lýtkových svalů a uvolní vaše chodidla.

Masáže Frýdek – Místek

Také ve Frýdku – Místku si můžete vybírat z velkého druhů masáží. Vyzkoušet můžete např. masáže Thajské, reflexní lymfatické, bambusové, detoxikační. Kromě klasických masáží máte možnost vyzkoušet indickou masáž hlavy nebo japonskou masáž obličeje, či masáž mořskými mušlemi nebo lávovými kameny. Nabídka je skutečně široká a teď už záleží jen na vašem výběru.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4558 (magazinfrydekmistek.cz#40)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat