Dětská oslava Frýdek-Místek

Chcete pro Vaše dítě nebo vnouče uspořádat oslavu u příležitosti jeho narozenin či z jiného významného důvodu? Schází Vám čas na přípravu oslavy anebo nevíte, jak na to? Chcete pro svého nejmenšího vytvořit veliké překvapení?

Připravit oslavu pro děti není jen tak. Děti vyžadují jiná jídla než dospělí, jiné nápoje a hlavně mají rády i jiný typ zábavy a vtipů. Poradíme Vám, jak pro Vašeho potomka či vnouče připravit oslavu, na kterou bude rád a dlouho vzpomínat.

Zábava jako hlavní program

U dětí obvykle nejvíce zabodujete, když jim připravíte program plný zábavy, vtipů a legrace. S tím může pomoci třeba dětský klaun, bavič anebo kouzelník. Konec konců, pokud máte dar bavit ostatní, můžete se do programu zapojit i sami.

Jaké pokrmy a občerstvení na dětskou oslavu?

S jídly, která mají rádi dospělí, u dětí zpravidla moc neuspějete. Silně kořeněná nebo dokonce pálivá jídla většinou děti odmítají jíst. Stejně tak jídla tučná, těžká anebo výrazně masitá u dětí moc nebodují. Děti neoslníte ani talířem plným zeleniny.

Naši nejmenší většinou dávají přednost sladké chuti, což nemusí nutně znamenat, že celé menu bude poskládáno jen ze sladkostí plných tuku a bílého řepného cukru. Oblíbená dětská sladká jídla jsou nejčastěji buchtičky se šodó, těstoviny na sladko, sladká žemlovka anebo sladké šišky s mákem apod.

A dort, buchty a koláče lze také obvykle připravit z o něco menšího množství cukru, než udává recept a namísto bílého řepného použít zdravější třtinový.

Děti nakonec nepohrdnou ani sladkým ovocem, jako jsou třeba dobře vyzrálé hrušky, jablka, broskve či banány aj.

Mnohé děti mají rády i slaná jídla, třeba kvalitní šunku a sýr a k tomu dobré pečivo. Nezapomeňte ale ani na** slané občerstvení**, jako třeba slané tyčinky či preclíky, křupky, oříšky apod.

Jaké nápoje na dětskou oslavu?

Jak jsme již řekli dříve, děti mají rády sladkou chuť, což platí nejen pro jídlo, ale rovněž pro nápoje. I zde bychom měli mít na paměti, že moc cukru škodí, ale stejně tak není dobrý nápad jej úplně zakazovat, anebo nahrazovat kontroverzními umělými sladidly.

Děti milují třeba ovocný džus. Při jeho výběru dejte přednost druhům bez dodaného cukru a sladidel, případně si vyrobte vlastní z čerstvého ovoce. Odborníci pak doporučují zředit džus jedna ku jedné čistou vodou, aby džus lépe hydratoval a nebyl tak kalorický.

Dalšími vhodnými nápoji mohou být třeba čaj, který může být teplý i studený (podle aktuálního počasí), voda s ovocnou šťávou anebo jen čistá voda, případně také mléčné nápoje či kakao anebo mléko.

Profesionální příprava dětské oslavy

Pakliže si přeci jen nevíte s přípravou dětské oslavy rady, anebo Vám schází čas, můžete přenechat veškeré práce profesionálům. Ti za Vás mohou zařídit jen část úkolů, anebo je můžete pověřit kompletní organizací dětské oslavy.

Profesionálové mohou nabídnout přípravu pozvánek na oslavu a jejich případné rozesílání na určené adresy, zajistit přípravu stolování, nádobí, talíře, příbory a sklo anebo jednorázové tácky a kelímky, veškeré menu, zákusky, ovoce a sladkosti včetně nápojů, dále výzdobu, světla a lampióny, dětské zábavné čepičky, frkačky, konfety apod. Samozřejmostí je i kompletní úklid po oslavě.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4563 (magazinfrydekmistek.cz#38)


Přidat komentář