Wing Chun Frýdek Místek

Wing Chun, jeden z nejúčinnějších stylů kung fu. Je založen na principech o efektivním využití struktury lidského těla.

Co je Wing Chun Kung Fu?

Wing Chun Kung Fu je staré čínské bojové umění, které je možné považovat za jednu z odnoží velmi dobře známého Kung Fu.

Co je to Wing Chun Kung Fu?

Wing Chun Kung Fu se řadí mezi technické a přesto zároveň umělecké formy boje. Specialitou Wing Chun Kung Fu je boj na blízkou vzdálenost – těsná blízkost k soupeřovi je kombinována s rychlými údery a neprodyšnou obranou. Určující je také speciální postoj, který umožňuje dle potřeby rychlý pohyb vpřed a vzad.

V čem spočívá jedinečnost Wing Chun Kung Fu?

Hodně asijských bojových umění využívá okázalých obřadů, avšak Wing Chun Kung Fu se zaměřuje především na praktickou stránku sebeobrany. Praktičnost bojového umění Wing Chun Kung Fu se pozná díky tomu, že žák je veden ke schopnosti boje velice rychle a již po nedlouhé době, většinou několika měsících, se dokáže efektivně bránit i silnějšímu protivníkovi.

Jednoduchá a efektivní sebeobrana

Wing Chun Kung Fu se od ostatních známých bojových umění liší malým množstvím technik, jichž je šest, v porovnání s až několika tisíci technik v případě jiných bojových umění.

Wing Chun Ostrava a Frýdek Místek

probíhá vždy ve úterý od 17:00 do 19:00 hodin.

Průběžně přijímáme zájemce, první hodina zdarma.

Trénink probíhá v malých skupinkách v počtu max. 10 žáků.

Tělocvična je vybavena zrcadly. Samozřejmostí jsou oddělené pánské i dámské toalety.

Obsah jedné tréninkové hodiny

  • kondiční část – posilování s vlastním tělem a dynamická cvičení.
  • základní tradiční formy k osvojení si základních technik, koncentrace a relaxace
  • trénink s pomocí lapy, pytlů
  • trénink reakce ve dvojicích Lap Sao a Chi Sao (tzv. lepící se ruce)
  • využití technik Wing Chun v sebeobraně

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id34895


Přidat komentář