Svatební koordinátor Frýdek-Místek

Svatební koordinátorka je poměrně nová pozice, nová služba, která je stále více vyhledávána. Zařídit svatbu do detailů tak, aby vše klaplo perfektně, není jednoduché, ale svatební koordinátorka udělá vše podstatné.

Svatba může být naprosto úžasným dnem v životě každého jedince. Záleží na tom, jak je zorganizovaná a to dost ovlivní celkově náladu svatby. Proto je vhodné se při zařizování svatby obrátit na svatební agenturu, která díky svatebním koordinátorkám vše zorganizuje tak, aby to byla skutečná svatba století. Budete na ni vy i vaši blízcí vzpomínat rádi a dlouho. Svatební koordinátorka je tou důležitou ženou na svatbě jednadvacátého století, kdy je potřeba vše mít dokonalé a precizní.

Dříve to šlo i bez koordinátorky? – dnes už ale ne

Ano, mnoho lidí bude namítat, že není nutné, aby svatební koordinátorka zařizovala svatbu, že si vše potřebné nevěsta zařídí sama a že dříve to vůbec tak nebylo. Jenže dříve také mnoho jiných záležitostí nebylo. Například se neobjednával svatební fotograf, na focení se jezdilo do ateliéru, kde se udělalo pár snímků a tím celá akce s fotografováním skončila. Dorty a sladké zákusky se pekly doma, dříve i svatby byly dělané v domě nevěsty. Šaty se nepůjčovaly, ale nevěsty si je šily a kdysi bylo také běžné, že nevěsta neměla svatební šaty, ale měla lidový kroj. A mnoho dalších skutečností bychom jistě našli, pokud budeme pátrat. Zkrátka v minulosti bylo doba jiná, dnes je hektická a tak se lidé raději obrací na odborníky.

Barva svatby jako důležitý fakt

Další důležitou skutečností, která podněcuje fakt, že svatební koordinátorka má své právoplatné uplatnění je, že dříve se na svatby tolik (s prominutím) nedbalo. Není to myšleno zle, ale dnes opravdu se více zabírá na detaily svatby. Například je běžná otázka – v jaké barvě bude svatba. Protože do toho se ladí nejen kytice, ale i sladění oděvů – většinou kravaty, košile ženicha, ale i svatebních hostů a také celá hostina je v téže barvě. Také oznámení, a celá tabule, to znamená mnoho a mnoho doplňků a všech možných i nemožných drobností. A sehnat všechno potřebné nejen v barvě, ale i odstínu a tak, aby nakonec bylo opravdu fenomenální a krásné, není snadný úkol.

Svatební koordinátorka je důležitá funkce

Abyste se tak při svatebních přípravách nehroutili nervově, je tu možnost využití svatební koordinátorky, kdy je právě možné předat všechny takové úkoly na ni. Ta to bude mít vše na starosti a v mnohém tak celé přípravy, ale pak především chod svatebního dne zajistí, aby nic nebylo zanedbáno a naopak vše plynulo tak, jak si přejete. Svatební koordinátorka je důležitá funkce na svatbě a tak je ji také nutné brát. Není to jen někdo, kdo stojí peníze, ale naopak ten, kdo zajistí i slevy, a tak je kolikrát svatba pod dohledem svatební koordinátorky levnější a mnohem výhodnější, než bez ní. Takže je nutné o ní vážně uvažovat.

Nemusíte dělat vše, svatbu si užijte

Mnoho z mladých dívek a dam touží po tom, aby svatba byla tím dnem, kdy budou skutečné princezny, krásné dámy, na kterých nechá mnoho lidí zrak jen proto, že je to nevěsta. Proto mnoho žen, které se vdává, chce, aby ten jejich den byl nezapomenutelný, dokonalý a rády na to vzpomínaly jak ony, tak všichni zúčastnění. To je také důvodem chtít si svatbu opravdu užít po všech směrech. Takže nechte starosti a strasti svatby na jiných, užijte si svůj dokonalý den naplno. Takový se jen tak opakovat nebude, a pokud má být tím vaším dnem „D“, pak ať se o něj starají opravdoví odborníci.

Je to váš den

Zní to až vědecky, tedy to, že nechte vše na odbornících, nicméně je pravdou, že tak důležitý krok v životě, jaký je vstup do stavu manželského, je velice vážný krok, který chcete oslavit a řádně zpečetit nejen slavnostním obřadem, ale i pořádnou oslavou se svými nejbližšími, rodinou, kamarády a dalšími osobami. Je to tedy váš den a ten si užijete, když vše na zařízení necháte právě na jiných, kteří práci odvedou precizně, perfektně a profesionálně.

Práce svatební koordinátorky

Celá práce svatební koordinátorky spočívá v tom, že dohlíží na celý průběh svatebních příprav od prvopočátku až po ten konečný moment, tedy svatební den a to se vším všudy. Je to její úkol, aby se svatba povedla a vše bylo dokonalé. To znamená, že je svatební koordinátorka ve spojení se všemi, co mají na svatbě důležitou funkci a také je koriguje tak, aby se nic nezanedbalo. Díky její práci je ta vše perfektní, a pokud se něco zadrhne, vy jako nevěsta nebo ženich nic nemusíte pocítit. Svatební koordinátorka včas a s předstihem sjedná nápravu. Takže nevěsta i ženich se v přípravách v ten slavnostní den soustředí jen sami na sebe a nenechají si ničím a ani nikým zkazit náladu.

Stále více žádaná

Svatební koordinátorka je hodně důležitou funkcí, která je stále více žádaná. V zemích západní Evropy a Spojených státech amerických je třeba normálně běžné, že součástí svatby je i svatební koordinátorka, což mnozí tam vítají jako velký přínos a prakticky si neumí svatbu právě bez svatební agentky ani představit. Je tak důležitou součástí, s velice důležitou funkcí. Proto i na některých svatbách svatební koordinátorce vypomáhá její asistentka. To je ale pak na domluvě předem i se snoubenci, jak chtějí, aby svatba probíhala a celkově co vše potřebují zařídit. Na základě požadavků je sestaven plán svatby i přibližný rozpočet, takže pak je na snoubencích, zda něco oželí, anebo jsou s řádnou sumou za svatbu smířeni.

Svatba jako jedinečný krok v životě

Bohužel i když se mnoho manželství stále rozvádí, pak je příjemným faktem to, že pokud mladí lidé vstupují do svazku manželského, také k tomu přistupují obvykle tak, že se jedná o jedinečný a neopakovatelný okamžik. A pravdou to vskutku je, protože mění stav občana ze svobodného. A to už nikdy jiné nebude. Proto mnozí neváhají utratit za svatby nehorázné peníze, protože se jedná o vznesený krok a neopakovatelnou záležitost. Ale i tak chtějí ušetřit. Mohou díky spolupráci s šikovnou svatební agentkou, která tak zajistí slevy i na místech, kde normálně slevy jiní nezískají. To je pak důvodem, proč mnozí se právě na svatební agentury se svatebními koordinátorkami obrací a vyžadují služby se svatbou spojené. Vaše svatba bude taková, jakou si vysníte, jen musíte svěřit přípravu do rukou těch pravých odborníků, jakými právě svatební agentury jsou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4577 (magazinfrydekmistek.cz#49)


Přidat komentář