Svatební servis Frýdek-Místek

Rozhodli jste se pro svatbu a již máte stanoven i přesný termín a místo konání svatebního obřadu? Nechcete, aby veškeré přípravy zůstaly jen na Vás? Pak oslovte společnost poskytující kompletní svatební servis.

Budete se vdávat či ženit? Chystáte svatbu a chcete, aby byl Váš velký den co možná nejpovedenější. Někteří snoubenci si zařizují svatbu sami a jiní jsou zase radši, když jim s přípravami pomohou rodiče, přátelé anebo najatá firma, tzv.** svatební servis**.

S čím se obrátit na svatební servis?

Pokus se rozhodnete využít svatebního servisu, můžete na firmě ponechat úplně všechno, anebo se dohodnout, že něco si zařídíte vlastními silami, zatímco další záležitost zase převezme firma. Záleží tak především na Vás, co si chcete zajistit sami a co ponechat na firmě poskytující svatební servis.

Pokud chcete, můžete na svatebním servisu ponechat úplně všechno od zajištění místa konání obřadu a svatební hostiny, přes plný servis na hostině až po rozesílání pozvánek hostům, zajištění natáčení videa a fotografií a třeba i rozvoz hostů do ubytovacích prostor včetně předchozího zajištění ubytování.

Takovýto plný servis je jistě příjemný, ale na druhou stranu, čím více toho ponecháte na firmě, tím vyšší účet poté budete muset zaplatit. Proto si většina zájemců vyřizuje část záležitostí sama a na svatebním servisu ponechává jen některé věci. Navíc mnohé nevěsty se i těší na to, jak si budou samy navrhovat svatební pozvánky a rozesílat či roznášet je hostům, vybírat svatební šaty, kytici, dort a zákusky, sestavovat svatební menu anebo vybírat místo pro obřad a následnou hostinu.

Kompletní svatební servis

Na firmě poskytující kompletní svatební servis můžete ponechat úplně vše, anebo jen část zařizování. Kvalitní firma poskytující kompletní svatební servis za Vás může dle Vašich požadavků zařídit vše z následujícího seznamu, anebo jen některé záležitosti, to podle toho, jak si to budete přát.

Nabídka kompletního svatebního servisu

Kompletní svatební servis zahrnuje především tyto služby, ale i jiné, dle přání zákazníka:

  • Vyhledání vhodného kostela, obřadní síně či jiného místa vhodného pro obřad a rezervování termínu obřadu.
  • Vyhledání místa vhodného pro svatební hostinu samozřejmě ve stejném termínu, kdy bude den obřadu. Pro svatební hostinu je možné využít například hostince, restaurace, zábavní podniky, soukromé vily se zahradou anebo zámečky či zámky, které tuto službu také někdy nabízejí apod., případně také dům a zahradu nevěsty nebo ženicha či jejich rodičů.
  • Návrh a tisk pozvánek pro hosty anebo zakoupení pozvánek v papírnictví, rozesílání pozvánek na adresy dodané ženichem a nevěstou.
  • Zajištění svatebních šatů pro ženicha, nevěstu a pro družičky – šaty se šijí na míru.
  • Zajištění limuzín anebo kočáru pro příjezd nevěsty a ženicha na svatbu.
  • Zajištění květiny pro nevěstu a kompletní květinové a další výzdoby na obřad a svatební hostinu.
  • Pokud je to třeba, pak zajištění stolů, židlí, nádobí a skla, příborů, ubrusů a ubrousků a dalšího příslušenství na svatební hostinu. Dále zajištění samotných pokrmů, zákusků, svatebního dortu, nápojů, kompletního svatebního menu aj.
  • Zajištění svatebního videa a fotografií, následné zpracování videa a vyvolání fotek. Vytvoření svatebního filmu a svatebního fotoalba.
  • Zajištění ubytování pro svatební hosty. Po skončení hostiny rozvoz hostů do místa ubytování.
  • Zajištění ubytování pro novomanžele, odvoz novomanželů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id4575 (magazinfrydekmistek.cz#35)


Přidat komentář